Kontaktirajte nas:
021/622-663

Radno vrijeme Općine:
08 do 15 h (pon-pet)

Danas je: 

Odluka o dodjeli redovnih stipendija

Odluka o dodjeli redovnih stipendija

U privitku objavljujemo listu stipendista Općine Selca za 2018/19. godinu.

Temeljem obrade i bodovanja pristiglih zahtjeva za dodjelu redovnih stipendija Općine Selca za 2018/19 godinu, stručno povjerenstvo je donijelo prvu privremenu Odluku kojom se definiraju učenici / studenti koji zadovoljavaju sve uvjete iz natječaja i imaju pravo na isplatu sredstava u punom iznosu. Ukoliko stipendiju primate po prvi puta, molimo da što prije javite vaš broj računa (IBAN) na mail racunovodstvo@selca.hr 

Kandidati koji se ne nalaze na ovom popisu trenutno ne ostvaruju pravo na dodjelu redovne stipendije. O konačnoj odluci ćemo vas izvijstiti u najkraćem mogućem roku.

Za sve informacije kao i uvid u bodovni list možete se obratiti u Općinu Selca. 

 

KATEGORIJA: DAROVITI UČENICI (I. razred + ostali)

1.       Ivo Mošić, Opća gimnazija Bol, I. razred, 4.86 (28)

2.       Ivana Vukušić, Zdravstvena škola Split, I. razred, 4.87 (20)

1.       Luka Marija Delimar, IV. Gimnazija M. Marulića Split, IV. razred,  4.53 (24)

2.       Joško Vrsalović, III. Gimnazija Split, III. razred, 4.53 (22)

KATEGORIJA: DAROVITI STUDENTI (I. godina + ostali)

1.       Marija Eterović, Ekonomski fakultet Split, Stručni studij, I. godina, 4.54 (23)

2.       Andrea Zlatar, Filozofski fakultet Split, I. godina, 4.40 (23)

1.       Jure Trutanić, Filozofski fakultet Split, V. godina, 5.00 (52)

2.       Sara Radić, PMF Zagreb, V. godina, 4.70 (40)

KATEGORIJA: DEFICITARNI UČENICI

1.       Dario Litović, Turistička škola Bol, III. razred, 4.53 (38)

2.       Ivica Zlatar, Elektrotehnička škola Split, III. razred, 4.29 (30)

KATEGORIJA: DEFICITARNI UČENICI - KLESARI

1.       Vjeko Mišetić, Klesarska škola, II. razred, 4.31 (28)

2.       Jan Ursić, Klesarska škola, II. razred, 3.85 (24)

3.       Bože Nižetić, Klesarska škola, III. razred,  3.92 (18)

KATEGORIJA: DEFICITARNI STUDENTI

1.       Matea Borojević, Filozofski fakultet Split, II. godina, 3.84 (27)

2.       Loris Bulić, FGAG, V. godina, 3.10 (23)

KATEGORIJA: SOCIJALNO OSJETLJIVI UČENICI

1.       Teuta Stančić, Turistička škola Split, III. razred, 4.23 (50)

2.       Nika Ursić, Opća gimnazija Bol, IV. razred, 3.76 (32)

KATEGORIJA: SOCIJALNO OSJETLJIVI STUDENTI

1.       Doris Mišetić, Ekonomski fakultet Split, II. godina, 2.67 (35)

2.       Josip Nižetić, Kineziologija Mostar, V. godina, 3.00 (19)